Figūra

Kas padeda numesti svorio

Kas padeda numesti svorio

Daugelis dailiosios lyties atstovių dažnai susimąsto apie tai, kad reikėtų pradėti laikytis dietos ir sulieknėti. Tačiau, svarbu paminėti, jog ne kiekviena žino nuo ko reikėtų pradėti. Todėl skubame į pagalbą ir dalinamės su Jumis naudingais patarimais.

Neseniai atlikto tyrimo metu buvo išsiaiškinta kokie įpročiai padeda numesti svorio. Apklausos metu paaiškėjo, jog žmonės turi iki 60% geresnius šansus numesti bei išlaikyti numestą svorį jeigu laikosi dietos, sportuoja bei daro bent pusę iš žemiau išvardintų dalykų:

1. Naudokite mažesnes lėkštes

Sotūs dietiniai patiekalaiNiekam ne paslaptis, kad tai kiek suvalgote yra labai svarbu. Didelės porcijos skatina persivalgymą, kuris vėliau atneša tik apsunkimo jausmą. Puikus variantas yra pasirinkti mažesnius indus, taip suvalgysite kur kas mažiau ir, patikėkite, pajusite sotumo jausmą nepersivalgydama.

Beje, yra viena paslaptis, kurią Jums būtinai reikia žinoti. Pasirodo, mėlyna spalva slopina apetitą, todėl nusipirkite mažesnius mėlynos spalvos indus ir suvalgykite kur kas mažiau.

Ir dar yra toks įdomus faktas. Šiandien vidutinė vakarienės lėkštė yra trečdaliu didesnė nei ji buvo, pvz., 1960metais. Tai reiškia, kad šiandien mes suvalgome bent trečdaliu daugiau, negu valgydavo žmonės anksčiau, o tai tik prisidėjo prie spartesnio svorio priaugimo.

2. Įsigykite geras svarstykles

Siūloma nepagailėti šiek tiek pinigų ir įsigyti tikrai kokybiškas svarstykles, kurios rodys tikrąjį Jūsų svorį, kadangi prastos senos svarstyklės rodo labai skirtingus rezultatus, kurie klaidina ir neleidžia sužinoti tikslaus svorio.

3. Gerkite vandenį

Vanduo yra Jūsų organizmo pagrindas, todėl svarbu visuomet gauti pakankamai vandens, kuris taip pat gali būti puikus pagalbininkas metant svorį. Taigi, nepamirškite su savimi visada turėti buteliuką švaraus vandens.

4. Susiraskite savo įkvėpėją

Svorio metimo draugasJuk dažnai pagalvojate, kaip neblogai būtų turėti tokią figūrą, kaip pas kokią garsią pasaulio įžymybę. Tad Jums niekas netrukdo susirasti patinkantį idealą ir tiesiog juo siekti. Žiūrėkite karščiausių pasaulio moterų fotografijas ir kas kartą prieš sėsdama valgyti prisiminkite, kaip dailiai atrodo jos ir, pamatysite, norėsite suvalgyti žymiai mažiau. Tą patį darykite, užvaldžius silpnumo akimirkai, kai norite suvalgyti kalną šokolado ar kitų skanėstų. Be abejo, Jums visai jų atsisakyti nereikėtų, tačiau ir nederėtų piktnaudžiauti jais.

5. Apdovanokite pati save

Susiplanuokite, kaip galėsite save palepinti, kai numesite vieną kilogramą. Galbūt nusipirksite gražią palaidinę, o gal numetusi du kilogramus, įsigysite naują knygą ar tiesiog susiorganizuosite puikų vakarą mieste? Šie ir kiti panašūs motyvuojantys dalykai gali tikrai Jums labai padėti. Taigi, Jums svarbu neleisti sau palūžti, o metant svorį, susikurti tokias taisykles, kurios tinkamai motyvuotų ir būtų Jums priimtinos. Tokiu atveju, mesti svorį pasirodys galbūt net visai ir smagu.

6. Įsigykite knygų apie dietas

Tokios knygos kartais gali talpinti tiek naudingos informacijos, apie kurią net nebūtumėte pagalvojusi. Dietų knygos gali taip pat kuo puikiausiai prisidėti prie Jūsų svorio metimo. Be to, sužinosite ir daug gardžių, sveikų patiekalų, kurie neapsunkins Jūsų organizmo.

7. Skaitykite internete sėkmingas svorio metimo istorijas

Kartais kitų istorijos ir patirtis gali taip pat būti puikiu stimulu pradėti valgyti kitaip, sveikiau, o jei tinkama mityba dar kažkam padėjo ir atsikratyti kelių kilogramų – tiesiog puiku! Be to, apsilankykite specialiuose forumuose,leiskitės į diskusijas, sužinokite naudingų patarimų, taip pat pasidalinkite ir savo patirtimi. Visa tai yra puikus būdas rasti bendraminčių.

8. Susidarykite dietos programą

Svorio metimo planasDietos programa padės Jums nuosekliai judėti savo tikslo link. Be abejo, ją galite susidaryti ir pati, atsirinkdama tokius produktus, kurie yra tikrai maistingi ir vertingi bei sužinojusi daug naudingos informacijos apie svorio metimą, o tam reikėtų perskaityti tikrai daug šaltinių. Todėl visuomet galite susirasti puikių ekspertų patarimų, siūlomų dietų programų. Ir, žinoma, jei niekada nedarėte rytinės mankštos, pradėkite.!

9. Žiūrėkite į gražių rūbų nuotraukas

Ar galite įsivaizduoti, kaip nepakartojamai atrodytumėte su ta gražia prigludusia, Jums patinkančia suknele? Turbūt ne kartą teko girdėti, kad moteris puikiai motyvuoja nusipirkti vienu dydžiu mažesni drabužiai. Gal reikėtų pabandyti? Ir dar šis tas – gražių rūbų nuotraukas, su jais demonstruojančiais modeliais, prisitvirtinkite ant šaldytuvo ir prieš atidaryda šaldytuvo dureles, vis žvilgtelėkite į jas,.

10. Susiraskite savo dietos draugių

Juk drauge su kažkuo laikytis dietos yra kur smagiau. Galėsite kartu paragauti naujų sveikų valgių, pasidalinti patirtimi bei drauge džiaugtis puikiai rezultatais.

Būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę: galbūt teko išmėginti kokią veiksmingą dietą, kuri padėjo atsikratyti kelių nereikalingų kilogramų?

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite