Sveikata

Masažas sidabriniais šaukštais

Masažas sidabriniais šaukštais

Kaip jūs galvojate, kam reikalingas šaukštas? Dauguma atsakys – kad valgytume. Žinoma, tai yra tiesa. Tačiau šaukštai gali tarnauti ir grožiui. O senovinius šaukštus apskritai derėtų pagerbti.

Šaukštai egzistavo ir senovėje, tačiau jie būdavo mediniai ir būdavo naudojami maistui. Vėliau pasirodė ir sidabriniai, o turtingesniuose dvaruose buvo galima rasti ir auksinių stalo įrankių. Šaukštus žmonės anksčiau nešiodavosi su savimi specialiuose futliaruose arba paprasčiausiai už diržo. Taigi, kiekvienas turėjo savo asmeninį šaukštą.

Veido masažas šaukštu

Tokiu atveju rekomenduojamas šaukštas – sidabrinis arba melchiorinis. Masažas šaukštu gali išlyginti veido raukšles. Šiai procedūrai reiktų skirti laiko tada, kai niekas jums netrukdys. Pavyzdžiui, pusvalandį vakare po darbo.

Kaip atliekama procedūra:

Veido masažavimas šaukštu· Veidą reikia nuvalyti, nusiprausti virintu arba mineraliniu vandeniu, užtepti drėkinamojo kremo. Pastatykite prieš save dubenėlį su šaltu vandeniu, į kurį įmeskite ledo kubelį, o šalia dar ir dubenėlį su šiltu alyvuogių aliejumi.

· Iš pradžių stipriai atšaldytą šaukštą 1-2 minutėms priglauskite prie skruostų.

· Tada įkiškite jį į šiltą aliejų ir pradėkite veido masažą – pagal laikrodžio rodyklę vedžiokite po veido odą, lengvai paglostydami.

· Nuo antakių vidurio veskite šaukštą link kraštų.

· Nuo viršutinės lūpos link skruostų.

· Nuo apatinės lūpos link ausies.

Kiekvieną judesį atlikite po 5 kartus, vėliau po 10.

Šaukštą taip pat galima ištepti medumi, kefyru. Tačiau geriausias efektas vis dėl to pasiekiamas aliejumi, kai judesiai lengvai slysta veido oda.

Veido masažas šaukštais

Kūno odos masažas šaukštu

Norėdami aktyvuoti odą, pripilkite du dubenėlius su karštu ir šaltu žolių nuovirais – liepų, petražolių, ramunėlių ir kt. Šaukštą įleiskite tai į šaltą nuovirą, tai į karštą, taip keisdami vietomis šaltą ir karštą 10 kartų.

Po procedūros veidą apšlakstykite šaltu vandeniu arba pavedžiokite ledo kubeliu.

Kaklo ir dekolte masažas atliekamas tik su šiltais šaukštais, geriausiai – sušildytu aliejumi:

· Kaklą masažuokite ratais nuo kaklo link smakro.

· Krūtinę – link pažastų.

Po masažo kurso – 10-12 kartų, oda taps stangresnė ir lygesnė.

Rankas masažuokite sutepę kremu arba aliejumi šaltu šaukštu nuo alkūnės linkio į viršų vidines rankų puses. O po to išorinę pusę peties srityje. Jei užsiimtumėte tokiu masažu bent 15 minučių per dieną, pastebėtumėte kaip jaunėja jūsų rankos.

Jei norisi atsikratyti riebalų pilvo srityje, masažas atliekamas sukamaisiais judesiais šaltu šaukštu, prieš tai patepus pilvą specialiuoju kremu. Iš pradžių masažuoti aplink bambą, o paskui leistis link šlaunų.

Jei norite atsikratyti celiulito, šlaunis ir sėdmenis sutepkite medumi ir pradėkite masažą didžiuoju šaukštu, masažuodami vidinę šlaunų pusę sukamaisiais judesiais nuo apačios į viršų, o vidinę – nuo viršaus į apačią. Kojas pradedant nuo kelio – į viršų link šlaunies. Sėdmenis masažuoti pačiai yra sudėtinga. Jei yra galimybė – pasikvieskite į pagalbą vyrą, draugą, draugę ar seserį. Lygiai tas pats galioja ir nugarai, kuri masažuojama šaltu šaukštu suvilgytu aliejumi nuo apačios link viršaus. Po tokio masažo oda savaime pasitempia.

Pagal pageidavimus į augalinį aliejų galima įlašinti eterinių aliejų: rožių, jazmino, levandos, rozmarino. Tačiau ne daugiau nei vieną lašelį, kadangi jie gali sudirginti odą. Vasarą po masažo su eteriniais aliejais nerekomenduojama iš karto išeiti į lauką.

Masažo nerekomenduojama atlikti daugiau nei 15 dienų iš eilės. O pertrauka turi trukti 1,5-2 mėnesius.

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite