Makiažas

10 universalių makiažo gudrybių

10 universalių makiažo gudrybių

Makiažas – tai stebuklingoji lazdelė, kurios pagalba pelenė akimirksniu gali pavirsti princese. Moterys tai puikiai supranta ir jau ne vieną tūkstantmetį naudojasi šešėliais, lūpų dažais, tušu…

Tačiau net tos, kurios kosmetika naudojasi visą gyvenimą, nežino visų jos galimybių. Štai keletas visažistų paslapčių.

1. Pirmasis patarimas apie akių makiažą. Jei neturite po ranka storinančio tušo, galite naudotis paprasčiausia biria pudra. Papudruokite blakstienas, tuomet užtepkite tušo – blakstienos atrodys puresnės ir tankesnės. Kad žvilgsnis taptų atviresnis ir spindintis, pasinaudokite baltais perlamutriniais šešėliais – jais tepkite vidinius akių kampučius ant viršutinio ir apatinio voko.

2. Norėdama pakoreguoti makiažą prieš vakarinį susitikimą, pasinaudokite drėgna popierine servetėle. Ja sudrėkinkite veidą – taip pašalinsite ir per dieną susikaupusį dulkių sluoksnį. Tuomet lengvai papudruokite veidą. Dienos bėgyje blakstienų tepti tušu nepatartina – vakarop jis gali pradėti trupėti.

3. Dalykinės moters dieninis makiažas turi būti energingas. Tą pasieksite lūpų dažų pagalba. Biure naudokitės matiniais ryškių atspalvių (nuo oranžinės iki slyvinės) lūpų dažais. Jie puikiai papildo dalykinius kostiumėlius ir suteikia verslininkei moteriškumo. Prieš vakarinį susitikimą matinius dažus galite patepti blizgesiu, tuomet atrodysite ne taip formaliai.

Makiažo gudrybės4. Kad makiažas ilgai atrodytų taip, lyg ką tik padarytas, toninį kremą tapkite tiesiai ant nuvalytos odos, nenaudodama makiažo pagrindo. Po to pasipudruokite ir užtepkite skaistalus. Tuomet paimkite tris kubelius ledo ir energingais sukamaisiais judesiais ištrinkite jais veidą. Nebijokite sugadinti makiažo – kiekvienas ledo kubelis naudojamos iki tol, kol ima tirpti.

5. Pavargusią odą galima atgaivinti prieš darant makiažą. Tam reikia sumaišyti citrinos sultis su vandeniu, kad sulčių būtų kiek mažiau nei vandens. Tokio toniko poveikis lyginamas su veiksmingiausiomis stangrinančiomis priemonėmis. Kad akys spindėtų, akies kamputyje padėkite mažytį raudoną taškelį. Tam prireiks tik teptuko ir lūpų dažų. Tačiau atminkite, kad taškelis turi būti visai mažas.

6. Dažnai tenka susidurti su dekoratyvinės kosmetikos nepatvarumo problema, dėl ko net ir profesionalus makiažas gali “nubėgti”. Rekomenduojama rinktis specialią kosmetiką su vašku ir silikonu – ji išlieka gan ilgai ir nenuvilia nei kasdieniniame gyvenime, nei vakarėlio metu.

7. Kad makiažas išliktų ilgiau, akių kontūrų pieštuką naudokite po to, kai užtepėte toninį kremą ir papudravote. Tuomet dar kartą galite papudruoti pieštuko liniją ar užtepti vokų šešėlius – taip fiksuosite pieštuką. Lūpas padenkite plonu toninio kremo ar pudros sluoksniu, tuomet apveskite lūpų kontūrų pieštuku ir tik tada šepetėliu užtepkite lūpų dažus. Kad lūpų dažai kuo ilgiau išliktų ant lūpų, lūpas sudrėkinkite šlapia popierine servetėle ir viską pakartokite iš naujo.

8. Nepamirškite paprastos taisyklės: toninis kremas plonu sluoksniu tepamas ant viso veido, tame tarpe ir vokų, smakro ir viršutinio kaklo trečdalio. Tepimo linija turi baigtis nepastebimai, ją kruopščiai išsklaidykite. Jei neturite po ranka specialios priemonės patamsėjusiems paakiams, jums pagelbės toninis kremas: teptuku kruopščiai patepkite tamsias sritis ir pirštų pagalvėlėmis lengvais judesiai išsklaidykite iš apačios į viršų. Tuomet toninį kremą fiksuokite biria pudra. Kad toninis kremas užsiteptų lygiai ir būtų mažiau pastebimas, jį galima sumaišyti su bet kokiu drėkinančiu kremu veidui (santykiu 3:2).

9. Skruostikaulius papudruokite įdegio atspalviu ir užtepkite skaistalus. Patarimas: pirmąjį kartą perbraukite per delną, taip panaikinsite skaistalų perteklių ir būsite tikra, jog nuo skaistalų neliks dėmių. Ant nosies nugarėlės plona tiesia linija tepkite dramblio kaulo spalvos šešėlių, o jei nosį reikia dar ir sutrumpinti, tuomet ši linija turi baigtis nepasiekusi nosies galiuko, maždaug likus 1cm iki jo. Kad veidas atrodytų gaivesnis, skaistalais perbraukite per nosies sparnelius, ausų spenelius ir smakrą.

10. Norite atrodyti jaunesnė? Reikia akcentuoti tris veido taškus. Pirmas taškas yra po antakiais, ties jų pradžia. Šį tašką patepkite skaistalais. Kitas taškas – skruostikauliai ir sritis po jais. Jį taip pat lengvai patepkite skaistalais. Paskutinis taškas – viršutinės lūpos paraleliniai taškai antakiams. Šie ant veido sudėti akcentai suformuoja rombą. Veidas vizualiai pailgėja, tampa jaunesnis ir ryškesnis. Bet kuri moteris, įvaldžiusi šią techniką, gali tapti gražuole vien tik skaistalų ir lūpų dažų pagalba.

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite