Makiažas

Makiažas pasimatymui

Makiažas pasimatymui

Jei planuojate eiti į pasimatymą, tikriausiai planuojate atrodyti neįprastai, todėl išlaisvinkite savo fantaziją! Kaip atrodyti ne tik gerai, bet pribloškiančiai – čia rasite išties daug patarimų.

Vakarinis makiažas: kaip jį pasidaryti?

Akių makiažas pasimatymuiDieną norisi atrodyti natūraliai gražiai, ir tai apriboja spalvų panaudojimą. Vakare geriau tapti ryškia, tad čia tinka ir sudėtingesnis makiažas, kuriam naudojama daugiau spalvų.

Jei jus suintrigavo dar nebandyta ir iššaukianti makiažo idėja, būtinai ją išbandykite iš anksto. O pagrindinė gero makiažo taisyklė – jis neturi išsiterlioti, nubėgti, keisti spalvas, reikalauti taisymų ar dirginti odą.

Blizgesys – pats greičiausias ir lengviausias būdas makiažą paversti vakariniu. Jei jums patinka blizgučiai, savo įprastą lūpdažį apibarstykite blizgučiais: lūpdažį pašildykite rankoje, apiberkite biriais šešėliais ir užtepkite gautą atspalvį teptuku ant lūpų.

Blizgiai būna įvairiausių formų: žvaigždutės, akmenukai, akutės, širdutės ir pan. Juos galite užtvirtinti specialiais klijais blakstienoms.

Birius šešėlius galite tepti tiesiog ant vokų, arba prieš tai ištepkite juos makiažo pagrindu. Šešėlius galite tepti ir ant skruostų, ir ant lūpų, taip pat ant pečių, jei jie nuogi ir į juos ypatingai norite atkreipti dėmesį.

Kiekviename šešėlių rinkinyje yra auksiniai arba sidabriniai šešėliai: auksas tinka visiems žmonėms, o sidabras efektingai atrodo ant blyškios odos. Mėlynakėms tinka bronziniai ir auksiniai tonai, o rudakėms – purpuriniai ir violetiniai. Tačiau nebūtina rištis prie šių rekomendacijų.

Auksinė pudra labai gerai atrodo ant ausų galiukų ir plaukuose, ypač jei jie sušukuoti į uodegą.

Perlamutriniai tonai suteikia labai ryškų blizgesį ir masės. Išbandykite ir daugiau atspalvių vienu metu, kad jie persilietų šviesoje. Be to, nebijokite naudoti atspalvių, kurie jums tinka prie suknelės, batų, bet ne prie akių. Renkantis spalvas, vis dėl to, stenkitės jas derinti – jei bijote eksperimentuoti, rinkitės tos pačios spalvos kelis atspalvius. Antakiai ir blakstienos atrodys efektingai, jei juos tepsite tamsiausiu iš pasirinkto atspalvio. Pavyzdžiui, jei renkatės jūros mėlio spalvą, tuomet blakstienos turėtų būti tamsiai mėlynos.

Jei dieną viskas turi papildyti natūralią išvaizdą ir odos spalvą, vakare galima leistis ir į eksperimentus. Panaudokite bronzinį atspalvį veidui ir atviroms kūno vietoms – kas per ryšku galite nublankinti pudros pagalba. Tiesa, tuomet nereikėtų vilkėti baltos ar juodos suknelės.

Jei norite, kad oda atrodytų akinančiai balta, šviesų pagrindą maišykite su talku. Sudėtingiau šviesios odos efekto bus pasiekti ant rankų ir pečių.

Su pieštuko pagalba galite visiškai pakeisti akių liniją, o blakstienų tušo užtepkite bent du sluoksnius. Galite pasilepinti ir priklijuojamomis blakstienomis.

Vakariniame makiaže pakeiskite lūpų formą. Pabandykite optiškai padidinti lūpas – viršutinę arba apatinę. Paslėpkite tikrąją lūpos liniją, o tada užpieškite ant viršaus lūpdažį su teptuku. Nebijokite ryškaus lūpdažio ir padenkite dar papildomai blizgesiu. Tamsesnės spalvos padės išryškinti skruostikaulius.

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite