Oda

Kava ir medus nuo celiulito

Kava ir medus nuo celiulito
Jei jūs mėgstate kavą, įvyniojimai kava jums – puiki galimybė suteikti sau nepalyginamą malonumą. Pasak specialistų, piktnaudžiavimas kofeinui neigiamai veikia mūsų odą ir skatina celiulito atsiradimą, tuo tarpu išorinis jo naudojimas, atvirkščiai, padeda išspręsti šią problemą. Paprasčiausiai reikia žinoti, kaip teisingai naudoti kavos tirščius. Atkreipkite dėmesį, kad visos priemonės, skirtos kovoti su celiulitu, savo sudėtyje turi kofeino. Ir kokia gi priežastis?

Įvyniojimai nuo celiulito

Įvyniojimai nuo celiulitoViskas labai paprasta: kofeinas aktyvuoja organizme natūralų lipolizės procesą – riebalų deginimą ir jų šalinimą iš organizmo. Ir dėka šios unikalios kofeino ypatybės, jau net vienas seansas gali sumažinti apimtis 2-3 centimetrais!

Be to, kofeino įvyniojimai veikia ne tik poodinius riebalus, bet ir pačią odą, tonizuodami ją, stangrindami ir suteikdami elastingumo.

Kai kam gali pasirodyti, kad yra paprasčiau parduotuvėje nusipirkti kokią nors kosmetinę anticeliulitinę priemonę kofeino pagrindu, ir nešvaistyti laiko įvyniojimams. Tačiau taip nėra. Juk kremas arba gelis, kuriuo prekiaujama parduotuvėje, turės dar ir nemažai cheminių priemaišų.

O naudodamos įvyniojimus, galite būti tikros, kad naudojate tik natūralius produktus.

Kaip kava naudojama nuo celiulito

Medaus įvyniojimai nuo celiulitoProcedūrą būtina pradėti nuo odos valymo šveitiklių pagalba. Nerekomenduojama naudoti dirbtines kosmetines priemones – pakeiskite jas natūraliai malta kava.

Taigi, iš pradžių išsimaudykite po šiltu dušu, tuomet išsitrinkite kūną smulkiai malta kava, šiek tiek pamasažuokite odą ir nuplaukite kavos masę. Tai yra natūralus kavos šveitiklis odai. Dabar laikas įvyniojimams.

Pasiruoškite specialią masę, kurią tepsite ant kūno. Imkite 70 g natūralios maltos kavos ir užpilkite ją karštu vandeniu, kad gautųsi tirštą vienalytė masė.

Palaukite, kad masė šiek tiek atšaltų – kitaip galite nusideginti, ir tik tada tepkite ją ant kūno, užvyniokite specialią maistinę plėvelę ir lįskite po šilta antklode. Jums teks taip pagulėti beveik valandą – paprasčiausiai mėgaukitės kavos aromatu, atsipalaiduokite ir pajuskite malonumą. Po to kavos masę reikia nuplauti, o ant kūno užtepti mėgstamiausią maitinamąjį kremą.

Kavos įvyniojimai nuo celiulito

Kavos įvyniojimai nuo celiulitoKavos ir medaus įvyniojimai. Šis receptas yra labai efektyvus. Maltą kavą su medumi reikia maišyti proporcija 2:1, tuomet pridėti 1 valgomąjį šaukštą malto raudono pipiro. Gauta mase tepti problemines vietas. Tiesa, šio įvyniojimo negalima naudoti žmonėms, kurių oda yra labai jautri, arba esant įvairiems odos pažeidimams.

Tai yra vienas lengviausių ir paprasčiausių įvyniojimų kava variantų. Tačiau čia pateiksime ir kitus receptus, kurių pagrindas – kavos tirščiai.

Vietoje medaus galima naudoti keletą kitų naudingų priedų

• Įvyniojimai su kavos tirščiais ir citrusiniais eteriniais aliejais. Šie įvyniojimai tinka, jei oda linkusi sausėti. Jums reikės 15 alyvuogių aliejaus, sumaišyti jį su citrusiniais aliejais (geriausiai citrinų), ir visą šią masę supilti į šiltą kavos masę.

Kavos įvyniojimai su dumbliais. Šiame recepte dumbliai ir malta kava sumaišoma lygiomis dalimis, ir viskas užplikoma. Reikia šiek tiek palaukti, kol masė atauš iki malonios jums temperatūros, ir tepti ją ant odos. Tokio įvyniojimo trukmė – 1 valanda.

• Įvyniojimai kavos ir mėlynojo molio pagrindu. Komponentus reikia sumaišyti lygiomis dalimis, užpilti karštu vandeniu, ir paskui masažo judesiais tepti ant odos 40 minučių. Kartais galima naudoti ir baltąjį molį, tačiau tokiu atveju komponentai tirpdomi skirtinguose skysčiuose: kava – šiltame piene, molis – vandenyje, ir tik paskui sumaišomi.

Svarbu suprasti, kad celiulitas išsivysto per ilgą laiko tarpą ir tai nėra paprasta problema. Kad ir kurią priemonė pasirinksite naudoti, nesitikėkite momentinio rezultato.

Atminkite, siekiant rezultatų, įvyniojimus reikia atlikti pastoviai: vieną kursą sudaro dešimt procedūrų. Be to, intervalai tarp jų turi būti 2-3 dienos, nepriklausomai kurį variantą pasirinksite. Šių kursų eigoje pajusite labai daug teigiamų emocijų ir turėsite švelnią, elastinę odą. O derindami šias procedūras su sportu – dar ir puikią figūrą!

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite