Plastinė Chirurgija

Veido patempimo operacija

Veido patempimo operacija

Veido senėjimas neišvengiamas. Visuomenė neatlaidi šiam procesui. Pirmiausia moterys, norinčios visada atrodyti gražios nepriklausomai nuo amžiaus, priverstos ieškoti plastinės chirurgijos pagalbos. Deja, ir vyrai nori atrodyti jauni. Nuo to priklauso profesinė sėkmė. Energinga išvaizda, jaunas žvilgsnis yra didžiulis pliusas tiek vyrui, tiek moteriai.

Kiekviena moteris pasąmonėje įsivaizduoja atrodanti taip, kaip atrodė tapusi subrendusia mergina. Net senstant šis įvaizdis nesikeičia. Plastinė chirurgija, nors iš dalies, gali atkurti įvaizdį tikrovėje, atsiradus iliuzijai, kad metai pranyko. Po plastinės veido operacijos, pakilus dvasinei savijautai, moteris tarsi pradeda gyvenimą iš naujo.

Veido pakėlimas prieš ir poKiekviena moteris sensta savaip. Kai kurios amžiaus smulkmenos išryškėja vienoms moterims labiau negu jos bendraamžėms. Senstant oda padrimba, antakiai pasmunka ir po akimis formuojasi nedideli riebalų maišeliai. Formuojasi odos raukšlės apie nosies kraštus.

Smakras netenka išvaizdos, kuomet pažandės plastinė linija ir kaklas deformuojasi nuo raukšlių. Nosis tarsi pailgėja, ir smulkios raukšlelės nusėja veidą. Jos labai išreikštos, jeigu moters oda plona arba jinai mėgsta ilgai degintis saulėje.

Paskutiniais dešimtmečiais plastinė chirurgija padarė milżinišką šuolį ir gali įveikti šiuos reiškinius. Operuojamos ir atskiros sritys, ir kombinuojant intervencijas kartu. Vystantis technikai, plastinės operacijos pasidarė sėkmingesnės, ir jų rezultatai tapo geresni. Galima modeliuoti kontūrą ir išlyginti odos paviršių. Kontūras kuriamas manipuliuojant veido bei kaklo riebaliniu audiniu ir raumenimis. Sušvelninant odos paviršių, panaikinamos tiek didelės, tiek smulkios raukšlės.

Norint kompleksinio veido atjauninimo (Veido patempimo operacijos), reikia plastikuoti veido odą, pakelti antakius, operuoti vokus, pakeisti skruostų kontūrą implantais ir šlifuoti veido odą lazeriu. Kiek ir kokių procedūrų reikės pasirinkti, priklausys nuo specifinių veido senėjimo požymių, atsispindinčių veide, bei nuo to, kas labiausiai neramina moterį.

Operacijos apimtis bei kaina iš dalies priklauso nuo amžiaus ir buvusių anksčiau plastinių operacijų. Štai keturiasdešimtmetė moteris pasirinks vokų plastiką, atidėdama veido kosmetinę operaciją dešimčiai metų. Senesnis asmuo jau darysis veido plastinę operaciją, norės veido odos šlifavimo lazeriu dėl smulkių raukšlių.

Nuspręsti, kokia operacija geriausia yra nelengva. Žiūrint į veidrodį, gali kilti mintis, kad maišeliai paakiuose yra didžiausia problema. Išties gi, norint tapti patraukliai, reikia plastinės veido operacijos. Negalima daryti nenorimos arba nereikalingos operacijos. Kokia kosmetinė operacija jums tinka labiausiai, suvoksite pabendravę su plastikos chirurgu konsultacijos metu.

Konsultacijos metu galėsite aptarti visus nepatinkančius savo išvaizdos amžiaus pokyčius. Plastikos chirurgas konsultacijos metu patars, kaip geriausiai išspręsti iškilusias problemas, patars kaip geriau pasiruošti plastinei operacijai. Jeigu po operacijos jus ims nepatoginti nepastebėta smulkmena, niekada nevėlu ją taisyti pakartotinos operacijos metu.

Veido patempimo kaina priklauso nuo atliekamos procedūros tipo:

Veido pakėlimo procedūros tipas Kaina, EUR
Pradinė konsultacija 30 – 80
Endoskopinis antakių pakėlimas 1200 – 1300
Endoskopinis kaktos ir antakių pakėlimas + viršutinių vokų plastika 1500 -1700
Kaktos plastika 1900 – 2200
Pilnas veido patempimas 2700 – 4200
Mini veido tempimas 2500 – 3100
Smakro padidinimas (kaina su implantu) 1200 – 1700
Veido jauninimas riebalų injekcijomis 800 – 1600
Kaklo korekcija 800 – 1300
Kaklo riebalų išsiurbimas 450 – 700
Pilna kaklo plastika 1800 – 2200
Veido tempimas siūlais 700 – 1800
Klasikinis veido vidurinės ir apatinės dalies tempimas 2900 – 3400
Apatinių vokų korekcija 700 – 1100
Viršutinių vokų korekcija 700 – 1100
Viršutinių ir apatinių vokų korekcija 1000 – 1600

Galiausiai reikia atminti, kad, nors ir pasuktas atgal, laikrodis vis tiek tiksi. Po kurio laiko raukšlės vėl atsiranda. Tada gali prireikti pakartotinos plastinės operacijos.

Be abejo, kosmetinė chirurgija padidina pasitikėjimą savimi, kuria naują savęs įvaizdį. Gyvenimas atrodo džiaugsmingesnis ir ne toks dramatiškas, atsiranda noras veikti. Moteris patiria fizinį pasitenkinimą ir dvasinį malonumą. Tik prisitaikymas prie naujos išvaizdos dažnai trunka ilgiau nei tikėtasi. Juk kartu su pasikeitusia išvaizda turi pasikeisti ir pasąmonė.

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite