Plastinė Chirurgija

Gausaus prakaitavimo gydymas injekcijomis

Gausaus prakaitavimo gydymas injekcijomis

Prakaitavimas yra normali žmogaus organizmo būsena. Mes reaguojame į karštį, stresą ir įvairius fiziologinius pokyčius. Ant mūsų odos yra beveik 4 milijonai prakaito liaukų, kurios išskiria iki 11 litrų prakaito per parą. Beveik pusė visų pasaulio gyventojų kuriuo nors gyvenimo periodu patiria padidėjusį prakaitavimą. Tai gali pasireikšti dėl įvairiausių priežasčių: suaktyvėjusio gyvenimo būdo, padidėjusio streso, pakitusios mitybos ir pan.

Daugeliui iš mūsų prakaitavimas yra tikras išbandymas. Prakaito dėmės ant rūbų, ant jų susidarančios baltos dėmės nuo dezodoranto, sudrėkę delnai ar visą dieną batuose išbuvusių kojų skleidžiamas nemalonus kvapas kankina dažną iš mūsų.

Negana to, kad padidėjęs prakaitavimas sukelia diskomfortą ir verčia jaustis nepatogiai, jis gali sukelti įvairius dermatologinius sutrikimus: odos paraudimą, bėrimą, o retais atvejais net žaizdelių atsiradimą.

Tačiau prakaitavimą galima visai nesunkiai panaikinti ar bent jau sumažinti:

Injekcijos nuo prakaitavimoGausaus prakaitavimo gydymas šiais laikais neapsiriboja išorinėmis priemonėmis, žmonės ne retai renkasi procedūrą kuri kai kuriems gali pasirodyti drastiška, tačiau iš tiesų yra santykinai saugi ir suteikianti ilgalaikį efektą. Prakaitavimo gydymas naudojant injekcijas taikomas jau kurį laiką, o žmonių išbandžiusių šią procedūrą patirtys rodo, kad toks gydymas yra ne tik greitas, bet ir efektyvus bei suteikiantis ilgalaikį efektą.

Tiesa, šios procedūros kritikai, kurių pasitaiko ir medikų tarpe aiškina, jog taip blokuojama labai svarbi bei natūrali organizmo funkcija, o žmogaus nesugebėjimas pasirūpinti savo asmenine higiena neturėtų būti sprendžiamas injekcijomis ar kitomis medicininėmis intervencijomis. Akivaizdu, kad ne visiems tokie argumentai atrodo reikšmingi, kadangi šiai nesudėtingai bei santykinai nebrangiai procedūrai ryžtasi vis daugiau žmonių. Pastarieji tvirtina, kad prakaitavimo gydymas injekcijomis yra visisškai saugus ir apskritai, kiekvienas žmogus yra pats atsakingas už tai, ką daro su savo kūnu.

Botulino injekcijos nuo prakaitavimo – radikali priemonė ar ne, apsispręsti paliekame Jums patiems. Tačiau nėra jokių abejonių dėl jos efektyvumo, kadangi botulino bakterijos naudojamos kovai su gausiu prakaitavimu jau kuris laikas. Botulino toksino injekcijos veikia dirgindamos nervų galūnes ir blokuodamos prakaito išsiskyrimą. Botulino injekcijos veiksmingumas išlieka iki 7 mėnesių, paslaugos kaina šiek tiek skiriasi priklausomai nuo to kurios kūno vietos prakaitavimas yra gydomas. Injekcijos veikia lokaliai, todėl norėdami vienu metu spręsti delnų, pažastų, padų prakaitavimo problemą už paslaugą sumokėsite daugiau. Tokio gydymo kainos svyruoja nuo kelių šimtų iki beveik tūkstančio eurų.

Injekcijos nuo prakaitavimo slopina hiperhidrozės simptomus
Prakaituojame mes visi, tačiau apie 3-4 proc. pasaulio gyventojų turi rimtų problemų dėl itin gausaus prakaitavimo (mediciniškai vadinamo hiperhidroze). Hiperhidrozė gali ištikti bet kurį iš mūsų bet kuriuo gyvenimo momentu. Padidėjusio prakaitavimo problemos gali pasireikšti įvairiose kūno vietose, bet dažniausiai gausiai prakaituoja pažastys, kojų padai, sprandas, kaklas ar kakta.

Skiriama dviejų rūšių hiperhidrozė: pirminė ir antrinė. Pirminės hiperhidrozės priežastis – pernelyg didelis aktyvumas simpatinėje nervų sistemoje. Sutrikus torakaliniam simpatiniam nervų mazgui pagausėja prakaito išskyrimas. Antrinė hiperhidrozė atsiranda dėl tokių priežasčių kaip dieta, menopauzė, stresas, vaistų vartojimas ir t.t.

Jeigu mintis apie adatas ar išsiskyrimą su keliais šimtais eurų verčia jus prakaituoti, verčiau pagalvokite apie paprastesnius dalykus kurie daugumai žmonių padeda išvengti prakaito problemų:

Tinkamų drabužių pasirinkimasPrakaitavimo gydymas botulino toksinuNorėdami sumažinti prakaitavimą turėtumėte vengti sintetinių rūbų, nes jie nepraleidžia oro. Šiais laikais jau galima rasti rūbų, pagamintų iš antibakterinėmis savybėmis pasižyminčių audinių, tarkim bambuko pluošto. Taip pat vis labiau populiarėjančios nanotechnologijos leidžia sukurti audinius naikinančius bakterijas ir kartu nepageidaujamą prakaito kvapą, bet kol kas tai ne kiekvienam prieinama.

Kasdieninės higienos laikymasisTai viena svarbiausių rekomenduojamų priemonių, siekiant sumažinti prakaitavimą. Būtina laikytis kasdienės higienos normų, t.y. kasdien praustis, naudojant muilą ar kitas antibakterines priemones. Šiuo metu jau galima įsigyti specialias antibakterines prausimosi priemones, kurios kitaip nei įprastas muilas, neleidžia atsirasti prakaito kvapą sukeliančioms bakterijoms net 24 valandas.

DezodorantaiLietuvoje plintant ekologinei gyvensenai pasirodė natūralūs druskos mineralo dezodorantai , kurie tolimuosiuose rytuose naudojami jau šimtus metų.

Šie dezodorantai naikina prakaito kvapą sukeliančias bakterijas ir saugo nuo nemalonaus kvapo atsiradimo iki 24 valandų. Vienas didžiausių šio natūralaus akmenėlio privalumų tai, kad jis yra bekvapis, netepa drabužių be to jo sudėtyje nėra jokių cheminių medžiagų, tačiau jis nesumažina prakaito išsiskyrimo.

AntiperspirantaiStiprus antiperspirantasDažnai klystame manydami, kad dezodorantas gali sumažinti prakaitavimą. Dezodorantai nėra skirti prakaitavimo mažinimui, jų paskirtis naikinti arba maskuoti prakaito kvapą. Deja, kenčiantiems nuo prakaitavimo toks kvapų mišinys atneša tik dar didesnę bėdą – nepakeliamą prakaito ir dezodoranto kvapą galima užuosti iš toli.

Kenčiantiems nuo gausaus prakaitavimo rekomenduojame naudoti antiperspirantą, kurio sudėtyje yra aliuminio chlorido ar chlorohidrato (esminės antiperspiranto sudedamosios dalys). Šios priemonės yra vienos veiksmingiausių kovai su prakaitavimu. Neseniai Lietuvos rinkai pristatytas antiperspirantas “Perspi-Guard” , sulaukė didžiulio susidomėjimo ir teigiamų pirkėjų atsiliepimų.

Kokybiškas antiperspirantas gali sustabdyti ar maksimaliai sumažinti prakaitavimą ne kelioms valandoms (kaip įprasta girdėti reklamose) , o net kelioms dienoms. Skubame Jus nuraminti – taip, tai yra saugu ir nekenkia Jūsų sveikatai. Tai patvirtina gausybė tarptautinės vėžio asociacijos darytų tyrimų rezultatai.

Antiperspirantas itin efektyviai veikia, jei yra naudojamas kartu su kitomis antibakterinėmis priemonėmis (prausikliu, dezodorantu).

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite