Plaukai

Silpni ir ploni plaukai – ką daryti?

Silpni ir ploni plaukai - ką daryti

Deja, ne visus mus genetika apdovanojo puriais ir stipriais plaukais. Kardinaliai kažko ir nepakeisite. Storėti gali tik talija, tačiau ne plaukai. Bet atgaivinti plaukus ir suteikti jiems sveikumo bei apimties – tikrai galima. Tik šįkart sukite ne į grožio priemonių, bet į paprastų maisto prekių parduotuvę.

Naminės priemonės ploniems plaukams

Šokolado kaukė plaukamsŠokolado kaukė plaukams

Ši kaukė gausi naudinga aromaterapija. Džiugina tai, kad po procedūrų jūsų plaukai kvepia ypatingai! Galite tokią kaukę pasidaryti prieš pasimatymą.

Ingredientai:
> Kakavos milteliai
> Pienas
> Aliejai: jojobos, kokoso, avokado.

Skamba, kaip deserto receptas, tiesa? Sumaišykite 2 šaukštus kakavos su tokiu pačiu kiekiu šilto pieno. Pienas gali būti netgi karštas, kad milteliai gerai ir lygiai ištirptų. Tuomet pridėkite po vieną aliejų šaukštą.
Visą šią kaukę uždėkite ant plaukų. Apdenkite polietileniniu maišeliu arba kepurėle ir apgaubkite šiltai rankšluosčiu. Ir tada valandai raskite įdomų užsiėmimą. Po to nusiplaukite kaukę šiltu vandeniu, šampūnu bei balzamu.

Plaukų kaukė su alumi ir kiaušinio tryniu

Po tokios kaukės plaukai tikrai atrodys storesni, ko gero, dėl maistinių medžiagų vertės.

Ingredientai:
> Alus
> Žalias kiaušinis

Silpni ploni plaukaiViskas labai paprasta: sumaišyti vieno kiaušinio trynį su 50 ml alaus. Dauguma pataria naudoti tik tamsų alų arba nefiltruotą, tačiau veiksmingas ir šviesusis alus.
Gautą masę užtepkite ant drėgnų plaukų, apsukite plastikine plėvele ir palaukite 30 minučių. Paskui nuplaukite vandeniu ir balzamu. Jei liko alaus kvapas, galite apipurkšti citrinos kvapo vandeniu. Tačiau jei iš karto niekur nereikia eiti, tuomet per porą valandų to kvapo nebeliks.

Citrinos kaukė silpniems, ploniems plaukams

Dažnai plonų plaukų šaknys riebaluojasi. Todėl jie tampa prigludę ir jau nebežinai, ką daryti su neteisingu riebalų balansu. Galite panaudoti citrinos sultis, kurios maitina, suteikia jėgų ir sveikatina.

Ingredientai:
> Vanduo
> Citrinų sultys

Viską sumaišykite lygiomis dalimis. Šia mase ištrinkite plaukus ir masažuokite 5 minutes. Tada nuplaukite įprastu vandeniu. Toliau – laukite stebuklo, kadangi plaukai tampa visiškai kitokie. Atsiranda blizgesys, jie tampa minkštais, puriais, o kur dar malonus kvapas! Tiesa, kartais tokiu drėkinimu galima pakeisti šampūną su balzamu, kadangi citrina nuriebina, valo, naikina bakterijas.

Avokadas ploniems plaukams

Visoms plonų plaukų savininkėms reiktų atminti, kad šis egzotinis vaisius – tai Šventasis Gralis mūsų plaukams.

Ingredientai:
> Avokadas
> Medus
> Ricinos aliejus

Sumaišyti vieno vaisiaus minkštimą, 2 šaukštus medaus ir 3-4 arbatinius šaukštelius ricinos aliejaus. Vienalyte mase ištepti plaukus ir palikti valandai. Tada nuplauti šampūnu. Ploni ir be gyvybės plaukai taps blizgantys ir sveiki.

Praturtintas šampūnas ploniems plaukams

Plaukų kaukė apimties didinimuiNaminis šampūnas – tai nebūtinai sudėtinga procedūra.

Ingredientai:
> Šampūnas su dilgėlių ekstraktu
> Pantenolio lašai (vitaminas B5)
> Vitaminas B ampulėse
> Dilgėlių ekstraktas
> Ricinų aliejus.

Gal ir sudėtinga sudėtis, tačiau nebijokite, nes viskas paprasta ir atliekama greitai. Viso šampūno buteliuką sumaišyti su 2 šaukštais pantenolio lašų, 1 ampule B vitamino, 2 šaukštais dilgėlių ekstraktu ir 2 šaukštais ricinos aliejaus.
Viską supilkite į didelį šampūno buteliuką ir naudokite apie 2 mėnesius. Šis šampūnas tinka labai ploniems plaukams, juos stiprins ir išlaikys jų sveikatą.

Plaukų kaukė su avižomis

Avižos naudingos ne tik pusryčių metu ir gaminant kaukes veidui. Ploniems plaukams naudingi avižų proteinai.

Ingredientai:
> Avižos
> Ricinų aliejus
> Pienas
> A vitaminas

Sumaišykite 3 šaukštus avižų, ricinų aliejaus ir pieno, taip pat pridėkite keletą vitamino A lašų. Atlikite galvos masažą su šia mase. Palikite 20-30 minučių. Viską nuplovę, pajusite elastingus plaukus.

Plaukų kaukė su bulvėmis

Ši plonų plaukų kaukė padeda kovoti su plaukų slinkimu, skatina augimą ir suteikia jėgų.

Ingredientai:
> Žalia bulvė
> Alavijų sultys
> Medus
> A ir E vitaminai

Sutarkuokite bulvę ir išspauskite sultis, pridėkite 2 šaukštus alavijų aliejaus, 1 šaukštą medaus ir po vieną ampulę A ir E vitamino. Palikite tokią kaukę 2 valandoms, vis pamasažuojant galvą. Norint pajusti gerą rezultatą kartokite tai vienąkart per savaitę.

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite