Stilius

Kelnės pagal figūros tipą

Kelnės pagal figūros tipą

Kelnes, ko gero, rasite bet kurioje moteriškoje spintoje. Jos dėvimos ir į svečius, ir į darbą, o taip pat ir einant apsipirkti. Juodos klasikinės kelnės – idealus variantas. Bet tik tuomet, jei teisingai parinktos. Juk modelių tikrai daug: kliošas, siauros, patrumpintos, laisvai krentančios… Ir kiekvienas iš jų sukurtas skirtingiems figūros tipams.

Kelnės pagal figūrąNeįsivaizduojama, kaip apsieiti be juodų kelnių, tinkančių formaliems susitikimams ir eiti į kasdieninį darbą. Tačiau būtent juodas kelnes reikia rinktis labai kruopščiai, net kruopščiau nei kad spalvotas ar džinsus. Kadangi juodos kelnės ypatingai pabrėžia figūros tipą, kai reikia kažką išryškinti, o kažką paslėpti. Taigi, paruošėme jums paruoštukę, kuria galite pasinaudoti, eidamos rinktis šio drabužio.

Mažas ūgis arba trumpos kojos

Reikėtų tokio modelio, su kuriuo jūs atrodytumėte aukštesnė. Išsirinkite kelnes, kurių klešnės beveik liečia grindis. Geriausiai tokias matuotis su aukštakulniais. Jei jie iš tikrųjų aukšti – kelnės turėtų siekti kulniuko vidurį. Be to, klešnės turėtų būti platokos, tada jos apglunda kojas tolygiai, be jokių apsitempimų, kurių neturėtų būti viršutinėje kelnių dalyje.

Sunki viršutinė figūros dalis

Blizgančios kelnėsJums reikia nukreipti dėmesį į kojas. Dėvint vienspalvį drabužį, tokį kaip juodos kelnės, tai padaryti gana sudėtinga, tačiau įmanoma! Rinkitės šiek tiek blizgančias medžiagas kelnėms. Gali būti ir kokios nors įdomios detalės: įmantrus diržas, aplikacijos.

Platūs klubai

Kad optiškai sumažintumėte klubus, rinkitės šiek tiek platėjančias kelnes, kadangi jos leidžia subalansuoti klubų plotį ir kelnių ilgį. Be to, reikia būtinai pabrėžti taliją – šis triukas taip pat leidžia optiškai sumažinti klubus. Taigi, be lengvo kliošo, ieškokite kelnių su paaukštinta talija ir nelabai siauru diržu.

 

Plokščias užpakalis

Banano kirpimo kelnėsJei jums atrodo, kad jūs turite negražius ir nemoteriškus sėdmenis, reikia šiek tiek juos paslėpti. Tuomet jums reikia ieškoti kelnių su platesne viršutine dalimi. Jei jūs esate labai liekna – jums tiks “banano formos” kelnės. Galite rinktis juodas kelnes iš besiglamžančios medžiagos, o klešnės kad nebūtų su nulygintais kantais.

Per daug putlūs sėdmenys

Jei jums nepatinka jūsų sėdmenys – ieškokite kelnių modelio, kuris nukreiptų dėmesį nuo jūsų užpakalinio reljefo. Tarkim, akcentuokite taliją, sekitės platų diržą ir naudokite įvairius raištelius priekyje. Niveliuoti apimtis galima taip pat su kišenėmis ant sėdmenų. Tačiau kišenės neturėtų būti iškilios, nes taip tik dar labiau atkreipsite dėmesį į savo sėdmenis – čia labiausiai tiks tik dailiai prisiūtos ar prakirptos imituojamos kišenės.

Trumpas liemuo

Kad prailgintumėte savo trumpą liemenį, rinkitės … patrumpintas klešnes. Jei dar prie tokių kelnių priderinsite avalynę su dirželiais – atrodysite puikiai. Kojos neatrodys proporciškai ilgos lyginant su trumpu liemeniu, siaurais pečiais ar maža krūtine.

Figūra be linkių

Norint suteikti figūrai moteriškų linkių – reikia rinktis kelnes, kuriose netruktų detalių šonuose, tarkim, užtrauktukų ir kišenių, taip pat eilučių su kontrastiniais siūlais ir pan. Tokios detalės iškart atletišką figūrą paverčia moteriška ir seksualia.

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite