Stilius

Prasti drabužiai

Prasti drabužiai

Visos mergaitės seka mados tendencijas, jos visuomet žino, kas dedasi draugių spintose, jos galėtų parduoti sielą už naujausius batus, atsiradusius parduotuvių lentynose, ir nesvarbu, kad tai – batai žudikai, nuvarantys ne tik nuo kojų, bet ir atimantys paskutinius sutaupytus pinigus.
“Neteisingi” drabužiai

Ir jos visos kaip viena gali sušukti: “Aš neturiu kuo apsirengti!

Jos kažkodėl kerpasi kirpčiukus ten, kur jie ir prasideda – ties kaktos linija. Jos pinasi kasytes taip stipriai, kad galvoje šviečia skylės. Dažo plaukus, bet pamiršta, kad yra ne tik priekis ir šonai. Pamiršta, kokius dažus naudojo ir tuomet dažo kitu atspalviu. Ataugusio lako nagai kartais primena Kriugerio personažą.

Jos nešioja “kapri” kelnes, kurios trumpina kojas ir sunkina užpakalį. Ir rengiasi tokius rūbus, kurie patenka į vyriško košmaro penketuką. Tiesa, pastabesni žmonės ko gero žino, kad dauguma moterų dažniausiai rengiasi ne dėl vyrų. Merginos rengiasi dėl merginų.

Net jei merginos ir pasiima su savimi vyrą dalyvauti apsipirkime, tai tik dėl to, kad jis tylėtų ir su viskuo sutiktų. Na, gal dar sumokėtų už vieną kitą suknelę. Už visą tą alyvinę betvarkę, kurios, ko gero, taip ir neapsirengs.

Vyrai moteriškose parduotuvėse paprastai yra pasimetę. Kodėl? Juk jiems patinka žiūrėti į gražias ir gerai apsirengusias moteris.

Visų pirma, jiems patinka, kai viskas jau yra paruošta. Antra, jei vyras žiovauja ir nelabai nori išsiskirti su savo pinigais, tai reiškia, kad tu taip nieko doro ir nepasimatavai – kas yra patrauklu ir seksualu. Vyrai visuomet nori matyti moterį su suknele, kurią norisi kuo greičiau nuvilkti.

Jei norite apsirengti dėl vyro, nereikia turėti spintoje tiek daug nesuvokiamų drabužių. Bolero, trumpi švarkeliai, šalikėliai ir įvairūs karoliai – patys iš savęs nėra praktiški ir nevilioja. Nebent bolero pabrėžia krūtinę, švarkelis – nugarą ir taliją, šalikėlis – suteikia veidui švelnumo.

Mada egzistuoja tam, kad įkvėptų, suteikdama tam tikrą įvaizdį. Ji tik orientyras, tačiau jokiais būdais ne finišo tiesioji.

Štai pagrindinės stiliaus klaidos:

Patrumpintos ar užraitotos kelnės. Iš tikrųjų tokios gerai žiūrisi tik ant ilgų ir lieknų kojų. Visais kitais atvejais tokios kelnės trumpina kojas, optiškai suteikia porą kilogramų ir pakeičia natūralias proporcijas.

Kapri. Tokio tipo kelnėms tinka prieš tai išsakyta pastaba.

Gilios, V formos iškirptės. Gražiai žiūrisi, jei jūsų krūtinė pati savaime yra idealios formos. Esmė ta, kad plačios iškirptės besitęsiančios iki talijos, reikalauja nedėvėti liemenėlės. O dažniausiai tokios suknelės nepalaiko krūtinės formos. Ar tikrai norite pateikti savo krūtinę pačia negražiausia forma?

Trumpos palaidinės. Karts nuo karto vis dar galima išvysti nuogus pilvus. Tačiau trumpos palaidinės reikalauja ir atitinkamo pilvo preso. Nebent jums dvidešimt metų ir jūs neturite jokių problemų su savo svoriu. Jei ne – jūsų vieta sporto klubo salėje.

Folkloriniai motyvai. Šis populiarus tautinis stilius tikrai tinka ne visiems. Atkreipkite dėmesį, kad tokio stiliaus madas demonstruoja “beveidžiai” modeliai: su permatoma oda, peleninės spalvos plaukais ir plonais bruožais. Jei jūs atrodote kitaip, gresiate atrodyti kaip geriausia kaimo melžėja, besiruošianti eiti į laukus prie karvių.

Rytų stilius. Rytai – labai subtilus dalykas, kai reikia derinti ryškias spalvas su ryškiomis, o tam reikia išmanymo. Tiesa, jei jūsų giminėje buvo nors viena čigonė, šis triukas gali ir pavykti. Kitu atveju, atrodysite taip, lyg apsivilkusi viską, ką radote savo spintoje.

Masyvūs papuošalai. Gražu. Tačiau tikrai ne visiems tinka: ar netrumpina kaklo, ar nesunkina viso įvaizdžio? Ideali alternatyva – ilgos plonos įvairiaspalvės grandinėlės su pakabučiais. Ir daug. Ir madinga. Ir visiems tinka.

Mažos rankinės per petį. Per ilgas diržas. Per maža rankinė. Neaišku, kam ji kabo. Vyrai to nesupranta. Panašiai kaip pas kontrolierių. Geriau rinkitės delninukę – ji moteriškesnė.

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite