Stilius

Moteriškos prisegamos kojinės susuka vyrams galvas

Moteriškos prisegamos kojinės susuka vyrams galvas

Ir kodėl gi moterys perkasi kojines, tokias nepraktiškas ir nepatogias, nepalyginus su pėdkelnėmis? Kodėl būtent kojinės, ypač prisegamos iššaukia tokį vyrų susijaudinimą? Kodėl būtent su kojinėmis asocijuojasi ir moterų seksualumas? Reiktų pripažinti, kad tikrai ne kiekvienai moteriai patinka dėvėti kojines. Dauguma iš mūsų mano, kad kojinių dėvėjimas suteikia ir tam tikrą atsakomybę.

Akcentuojamas moteriškumas

Kai kurios moterys yra pasiruošusios atsisakyti dėvėti patogias kelnes ir pėdkelnes, vietoj to pasirinkdamos ilgas kojines prie suknelių ir sijonų. Juk toks aksesuaras, arba kitaip tariant apatiniai, suteikia moters savijautai ryškias permainas. Pėdkelnės, net ir pačios gražiausios ir ažūrinės – tai per daug buitinis dalykas. Kojinės gi – asocijuojasi su romantika, t.y. to, ko trūksta moteriai kasdieniniame gyvenime. Su kojinėmis asocijuojasi ir karalių bei karalienių epocha, senovės amžiai, kai madoje buvo ilgos suknelės ir korsetai. Matuodamasi kojines kiekviena moteris tampa tarytum princesė iš pasakos. Šis pojūtis teigiamai paveikia ir moters elgesį bei manieras, išreiškia jos moteriškumą. Tarkim, moteris su kojinėmis ir suknele juda žymiai patraukliau bei seksualiau, manieros tampa erotiškesnės. Žinoma, ir vyrai tokiu atveju moterį priima visiškai kitaip.

Jausmingumas ir paslaptingumas

Kuo stipresni yra aprangos kodo apribojimai (dalykinis kostiumėlis, apibrėžtas firmos stilius ir pan.), tuo labiau kojinės “padeda” išlaikyti vidinę moteriškumo būseną ir patrauklumą. Jei po drabužiais slypi gražūs apatiniai ir dar kojinės su dirželiais, tai atsispindi moters akyse. Tuomet net ir pats griežčiausias kostiumas įgauna seksualumo aurą. Beje, būtent moterys, dirbančios biuruose, dažniausiai perka kūno spalvos permatomas kojines kiekvienai dienai. Nelabai seniai rodytis darbe su nuogomis kojomis buvo nepriimtina ir nemandagu. Šiomis dienomis šios taisyklės nebepaisoma taip griežtai, tačiau oficialiose įstaigose (bankuose, didelėse tarptautinėse kompanijose) reikia laikytis tokių apribojimų. Apsimauti kojinės – nėra jokio tabu pažeidimas, ypač jei moteris dėvi griežtą kostiumėlį. Niekas, išskyrus pačią savininkę, nežinos, kad po sijonu yra apnuogintos kojos ruoželis, kuri liečiasi su oru. Tai maža pikantiška paslaptis, kuri yra savotiškas mažas protestas prieš įsigaliojusias moralines taisykles, liepiančias įpakuoti savo kūną į konkretų įdėklą.

Erotiškumas

Prisegamos kojinės moterimsErotinė drabužių funkcija atsiranda visuomet, kai atsiranda žaidimas tarp uždengtų ir atidengtų kūno vietų. Kojinės skirtingai nuo pėdkelnių sudaro šį žaismingumą. Permatomos kojinės, kaip ir apskritai permatomi drabužiai, yra ypatingai erotiški. Tai klasikinis žanras, kai kojos yra taip lakoniškai ir tuo pačiu iššaukiančiai nudailintos. Todėl, norint sugundyti vyrą – tai iš esmės variantas be pralaimėjimo: moteris jaučiasi tuo pačiu metu ir aprengta, ir nurengta prieš vyrą.

Kiekvienas žmogus turi savo jausmingumo lygį. Kojinės nuostabiai veikia tiek vyro, tiek ir moters jausmingumą, iššaukdamos susijaudinimą. Vyras susijaudina dėl to, kad jas mato, o moteris – kad jas dėvi.

Žinoma, kad vyrai mėgsta akimis, t.y. visų pirma juos pasiekia vizualiniai stimulai – kojinių parišimas ir apnuogintos kojos dalis. Moterys gi jautresnės pačiam prisilietimui – kojinės (ypač su diržu) pastoviai primena apie savo buvimą ant kūną, lengvai jaudindamos. Be to, skirtingai nei pėdkelnės, kojinės palieka laisvą genitalijų zoną, simboliškai paruošdamos moteris seksui.

Seksualumas

Nepamainomas sekso scenų atributas, kojinės rado savo vietą erotinių fotografijų mene, kine ir taip pat realiame gyvenime. Jos suteikia aštrumą seksualiniams žaidimams. Kojinės netrukdo lytinio akto metu, o diržas vyrams asocijuojasi su tuo, kad jie gali kontroliuoti situaciją diržais valdydami moterį. Ir tai suteikia žaidimams labai stiprų jaudinamąjį impulsą.

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite