Oda

Vyrų grožio salonas (vyrų kosmetologija)

kosmetologija vyrams

Internete apstu informacijos apie grožio procedūras moterims, tačiau kokias paslaugas grožio salonuose renkasi vyrai? Taip, vyrai vis dažniau susirūpina savo sveikata bei grožiu ir tampa grožio salonų klientais. Tai visai nėra nuostabu, kadangi tiek vyrai turi kūno bei odos problemų. Nors biologinė kūno sandara ir skiriasi, tačiau faktas, kad bėgant laikui atsiranda pokyčių kurių noretųsi atsisakyti ar bent jau atitolinti.

Po 40-45 metų vyrų organizme sulėtėja testosterono gamyba, o apie 50-sius metus sumažėja odos riebalų sintezė ir prakaito liaukų aktyvumas. Visa tai palaipsniui skatina odos plonėjimą ir sausumą. Dėl išsivysčiusio kapiliarų tinklelio atsiranda daugybė su amžiumi susijusių kraujagyslių problemų, tokių, kaip rozacėja (rausvieji spuogai) ir teleangiektazija (kraujagyslių žvaigždutės).

Kosmetologija vyrams

Kosmetologijoje labai svarbu atsižvelgti į vyrų odos sandaros specifiką tam, kad būtų parinkta atitinkama priežiūros programa. Dėl aukšto testosterono lygio vyrų epitelinis sluoksnis yra maždaug 24% tankesnis negu moterų, derma yra turtingesnė kolageno 22%, todėl oda yra storesnė, bet užtat kur kas elastingesnė, geriau sulaiko drėgmę, turį mažesnę pH reikšmę (5.0) ir yra mažiau veikiama agresyvios aplinkos. Galiausiai senėjimo požymiai – raukšlės, hiperpigmentacija ir t.t., – nors ir pasireiškia žymiai vėliau, deja, pasireiškia ryškiau ir yra sunkiau koreguojami.

Nors vyrų oda storesnė, bet taip pat yra dirginama aplinkos, džiūsta, šerpetoja ir žinoma sensta. Šeimos grožio studijoje siūlomos specialios kosmetikos priemonės vyrams. Atliekami gydomieji bei profilaktiniai veido valymai, dedamos gydomosios, maitinamosios, drėkinamosios, atpalaiduojamosios kaukės, taikoma D‛Arsonvalizacija, Į giliuosius odos sluoksnius įvedamos kosmetinės priemonės (grožio injekcijos vyrams), atliekamas ultragarsinis veido valymas, daromas relaksuojamasis sprando masažas. Naudojamos specialios kosmetikos priemonės vyrams.

Profesionalūs grožio terapiautai kiekvienam parenka bei rekomenduoja amžių atitinkančią procedūrą ir kosmetikos priemones pagal veido odos tipą.

Grožio paslaugos vyrams

Ne retai vyrams atliekama moderni, energijos suteikianti, detoksikuojamoji profesionali programa nuo odos suglebimo. Atkuria odos drėgmės balansą, pašalina toksinus, stangrina, suteikia elastingumo, kovoja su odos sausumu, ramina, gaivina, lygina ir puoselėja odą. Vyrų oda nuo moterų skiriasi nedaugeliu veiksnių, tačiau ji patiria vieną labai stiprų dirgiklį, būdingą tik vyrams – skutimąsi, todėl jai reikalinga speciali priežiūra. Tai unikali programa bet kokio amžiaus visų tipų vyrų odai.

Vyrų veido odai

Vyrai dažnai renkasi procedūrą kuri valo veido poras, ramina uždegiminius procesus, sudirgusias ir paraudusias vietas, padeda normalizuoti perteklinį riebalų išsiskyrimą. Procedūros metu normalizuojama odos drėgmės ir riebalų pusiausvyra. Taip pat atliekamas ir odos porų reljefo lyginimas, odai suteikiamas matinis atspalvis. Esant didesniems sudirgimams, papildomaigali būti naudojamas alijošiaus koncentratas ir raminanti kaukė. Vyrams skirtos kosmetikos produktai pasižymi didele aktyviųjų ingredientų koncentracija.

Depiliacija vašku vyrams

depiliacija vašku vyramsNors iki šiol vis dar vyrauja nuomonė, kad depiliacija – tai tik moterų grožio procedūra, tačiau vis daugiau vyrų ryžtasi šalinti nepageidaujamus plaukus. Užsienio šalyse vyrų depiliacija vašku nieko nestebina, priešingai – tai tampa įprasta procedūra vyrui, kuris rūpinasi ne tik savo grožiu, bet ir higiena.

Ne paslaptis, kad depiliuotos kūno vietos atrodo estetiškiau, todėl vyrai, nedrįsdami plaukų šalinimo procedūrą patikėti profesionaliam specialistui, nepageidaujamus plaukus tiesiog skuta. Tačiau skutimo metu oda sudirginama ir pažeidžiama, todėl atsiranda pūlinukų ar netgi alerginių židinių.

Vienas iš efektyviausių būdų šalinti nepageidaujamus plaukus – tai depiliacija vašku. Kaip vyksta procedūra: šildytas vaškas užtepamas ant odos ir užklijuojamas specialia audinio skiautele, kuri netrukus nuplėšiama staigiu judesiu prieš plauko augimo kryptį. Klientai nepatiria didelio skausmo, o procedūrą kartoti pakanka vos kartą per mėnesį.

Depiliacijos vyrams kaina priklauso nuo plaukuotumo, procedūros sudėtingumo ir nuo to, kiek sričių depiliuojama vienu metu.

Kas depiliuojama vyrams?

Naudojant vašką šalinami plaukai vyrams:

Blauzdų srityje
Kojų srityje
Rankų srityje
Nugaros srityje
Pažastų srityje
Krūtinės srityje

Depiliuojama gaktos, sėklidžių arba sėdmenų srityje (įskaitant išangę). Vieną iš šių zonų. Naudojamas elastinis vaškas. Priklausomai nuo pasirinkimo gali būti depiliuojama viena sritis arba keletas sričių atskirai. Tačiau dažnai depiliuojama viskas arba bet kuri sritis kurią dengia glaudės. Įskaitome viską nuo gaktos iki išangės (gakta, sėklidės, tarpangė, sėdmenys). Naudojami elastinis ir vietomis juostinis vaškai.

Panašiai kaip ir depiliacijos metu moterims, vyrų depiliacijos metu plaukelių ilgis turi būti ne mažiau 4 mm.

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite